10 دلیل برای اینکه امنیت دوربین مداربسته برای کسب و کار شما بسیار مهم است

۱۳۹۷/۰۶/۱۱ ۱۵:۴۵:۱۷

دوربین های مدار بسته به بخش مهمی از امنیت در دوران مدرن تبدیل شده اند.یکی از شیوه های ارزان برای ارائه امنیت در محل کار با سیستم های امنیتی CCTV Security و یا سیستم های نظارت تصویری است. تکنولوژی پیشرفته دوربین های امنیتی مدرن به شما اجازه می دهد که بر کسب و کار خود با کمترین هزینه نظارت داشته باشید و ریسک به وجود آمدن هر گونه مشکل را پایین بیاورد و از دارایی های خود محافظت کنید.

 دوربین های مداربسته نسبتا ارزان هستند ولی به طور چشمگیری باعث کم شدن هزینه های اضافی شما می شوند، پس با صرف هزینه اندک می توان از صرف هزینه های اضافی جلوگیری کرد. به ده دلیل مهم امروزه همه شرکت ها باید از سیستم های دوربین مدار بسته استفاده کنند که عبارتند از:

 

1-کاهش هزینه و خطر

دوربین های مداربسته (cctv) سرمایه گذاری شگفت انگیزی است. نظارت کامل بر محل، ظبط در زمان واقعی و دسترسی آنلاین از راه دور. حال چرا یک سرمایه گذاری است؟ زیرا از وقایع گران قیمت مثل سرقت، آتش سوزی، خرابکاری و غیره جلوگیری می کند.

 

۲- جلوگیری از جرم و جنایت

جنایتکاران ساختمان هایی را هدف قرار می دهند که به هیچ وجه نظارت روی آن وجود ندارند. حضور دوربین های CCTV برای جلوگیری از مجرمان کافی است. دوربین مداربسته مثل یک پلیس همیشه آمده در کاهش خطر جرم و جنایت بسیار موثر است.

 

۳- پوشش کامل

اگر زیر ساخت سیستم نظارت تصویر یا همان دوربین مداربسته به خوبی طراحی شده باشد هیچ نقطه کوری وجود ندارد که تحت نظارت نباشد و عملا ورود غیر مجاز به مکان مورد نظارت غیر ممکن می شود. همچنین خطرات خطای انسانی (مانند نگهبانی) با یک سیستم نظارت کامل پوشش داده می شود.

 

۴- کاهش هزینه بیمه

به دلیل کاهش احتمال وقوع خرابی ها و خطرات آتش سوزی، تخفیف های قابل توجهی از بیمه دریافت کنید البته در صورت بیمه بودن.

 

۵- افزایش اعتماد مشتری

بانک ها و مغازه های مجهز به دوربین های مدار بسته به مشتریان احساس امنیت و ایمنی می دهند. مشتریان احساس امنیت بیشتری دارند که در نهایت اعتماد مصرف کنندگان و اعتماد به کسب و کار شما را افزایش می دهد.

 

۶- پیاده سازی آسان

سیستم های نظارت تصویری مدرن به راحتی نصب و اجرا می شوند. حتی شما در مورد ادغام سیستم امنیتی فعلی خود با جدید نگران نباشد. شما می توانید سیستم امنیتی موجود خود را با یک سیستم جدید کامل کنید.

 

۷- حفظ احترام کارکنان

با نصب دوربین مداربسته در محل کسب و کارتان راحت می توانید بر محصولات، دارای و مناطق آسیب پذیر نظارت داشته باشید و همین موضوع باعث می شود که کارکنان شما با دقت کارهای خود را انجام دهند و درصورت بروز اتفاق از اتهامات دورغین و تهمت جلوگیری می شود که باعث حفظ احترام کارکنان است.

دوربین های مدار بسته در خارج از ورود خارج از منزل جلوگیری می کنند، اما با نصب آنها در داخل کسب و کار شما می توانید محصولات، دارایی ها و دیگر مناطق آسیب پذیر تسهیلات را نظارت کنید. در نهایت، رفتارهای ضعیف توسط کارکنان شرکت را از بین می برد. حتی اگر چیزی اتفاق بیفتد، سوابق می تواند از اتهامات دروغین و مسائل مربوط به اعتماد در میان کارکنان جلوگیری کند.

 

۸- ایجاد رفتار خوب

دوربین های مدار بسته به ایجاد نظم و انضباط در میان کارکنان و مشتریان کمک می کنند. سیستم های نظارت، کارمندان و مشتریان را تشویق می کنند که بهترین رفتار را داشته باشند.

 

۹- جلوگیری از حوادث ایمنی

برای کاهش خطرات برای کارکنان خود،  وجود دوربین را در مناطقی با خطر بالا (مانند آتش سوزی می توانید از بین ببرید) بسیار مهم است. دوربین های انتخاب شده برای همچین محل های باید مناسب باشد چون بلافاصله می تواند برای اقدامات ضروری برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار اطلاع رسانی کند.

 

۱۰- کمک به اجرای قانون

با داشتن فیلم از یک جرم، سازمان های اجرای قانون می توانند از فیلم ها استفاده کنند تا مجرم را دستگیر کنند و باعث احقای حق شما شوند.

 

https://shop.ita-cctv.ir

 

کلمات کلیدی : کاهش هزینه و خطر با دوربین مداربسته , جلوگیری از جرم و جنایت با دوربین مداربسته , پوشش کامل با دوربین مداربسته , افزایش اعتماد مشتری با دوربین مداربسته , پیاده سازی آسان دوربین مداربسته , حفظ احترام کارکنان با دوربین مداربسته , ایجاد رفتار خوب با دوربین مداربسته , جلوگیری از حوادث ایمنی با دوربین مداربسته , کمک به اجرای قانون با دوربین مداربسته , فروش انواع دوربین مداربسته ,