بهترین نگهبانهای دنیا دوربین های مداربسته هستند

۱۳۹۷/۰۷/۲۵ ۱۵:۰۳:۴۶

یه دغدغه همیشگی مالکان خودرو امنیت خودرو ها است، وقتی ماشین در جلوی خانه یا محل کار پارک می کنید نگران این هستید که کسی روی ماشین شما خراش ایجاد نکند یا شیشه ماشین نشکند و اشیایی داخل ماشین را نزدند یا ... برای رفع این نگرانی ها از دوربین مداربسته و دزدگیر استفاده کنید، تا به راحتی و بدون صرف انرژی زیاد از ماشین خود مراقبت کنید.

 

خرید دوربین امنیتی خودرو

پیدا کردن یک دوربین امنیتی خوب و با هزینه مناسب با توجه به تعداد زیاد دوربین های بی کیفیتی که در حال حاضر در بازار های ایران فروان هستند کار راحتی نیست، در این مقاله آیتم های که هنگام خرید دوربین امنیتی خودرو باید در نظر داشته باشید را توضیح خواهم داد تا به راحتی بتوانید دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

تامین برق

تامین برق برای دوربین ها مسله مهمی است چون دوربین ها خودرو دوربین سیار است پس بهترین انتخاب دوربین های که با انرژی خورشیدی کار می کنند بهترین گزینه هستند.

دسترسی شبکه

برای اینکه به راحتی بتوانید اتومبیل خود را تحت نظارت داشته باشید نیاز به دوربین های دارید که تحت شبکه هستند.

محل نگهداری فیلم

خیلی وقتا لازم است فیلم های دوربین ظبط شوند چون باید به عنوان مدرک مورد استفاده قرار گیرند پس باید از دوربین های که از کارت حافظه پشتیبانی می کنند استفاده کنید.

 

تکنولوژی دوربین مداربسته

ترجیحا از دوربین های که تکنولوژی های مثل دید در شب و تشخیص حرکت را پشتیبانی می کنند استفاده کنید. چون در شب احتمال سرقت و خرابکاری بیشتر است.

 

https://shop.ita-cctv.ir

کلمات کلیدی : دوربین مداربسته در شیراز , فروش عمده دوربین مداربسته در شیراز , فروش انواع دوربین مداربسته در شیراز , فروش دوربین مخفی در شیراز , انواع دزدگیر در شیراز ,